7 wewnętrznych emocji prawa przyciągania – prawo przyciągania i sekretWyobraź sobie planistę, który pomoże Ci zaplanować każdą część swojego życia! Planer, który pomaga radzić sobie z wielkimi pytaniami, takimi jak znalezienie celu swojego życia.

Spróbuj tego ... jeśli doświadczasz wydarzeń, które sprawiają, że jesteś tak szczęśliwy i rozkoszujesz się chwilą oraz życiem, że chcesz przyciągnąć więcej do swojego życia, spróbuj przypomnieć sobie wewnętrzne emocje (jakie miałeś: twoje serce biło szybciej), niezależnie od tego, czy spróbujesz odtworzyć pamiętając o wydarzeniu, a jeśli twoja energia wibracyjna jest taka sama, jak czułeś się w tej radosnej chwili, to się objawi, a ty to przyciągniesz do swojego życia.

Połączenie odczuwania, wizualizacji i podejmowania konkretnych kroków jest tym, czego potrzeba, aby skorzystać z prawa przyciągania, aby z powodzeniem otrzymać swoją najlepszą metodę osiągania. To zajmuje trochę pracy i odwagi z twojej strony. Ale kiedy masz wizję, które są dostosowane do poczucia sukcesu i pozytywnej radości, i pokażesz się z punktu widzenia ich osiągnięcia, Prawo Przyciągania sprawi, że Twój sen stanie się rzeczywistością.

Prawo przyciągania jest proste, ale nie łatwe. Jest subtelne. Wymaga, aby osoba która je praktykuje głęboko się rozejrzała i chciała się zmienić. Jako jednostki, jesteśmy tym, co nazywam naszymi 7 wewnętrznymi emocjami - 4 to nasze myśli, uczucia, postawy i wierzenia, często nie jesteśmy ich świadomi. To wszystko zmienia się tak, że nasze życie zaczyna się zmieniać, a nasze pragnienia i marzenia przychodzą do nas ze świata duchowej energii mentalnej do naszego świata rzeczywistego. To znaczy: nasze myśli i uczucia materializują się.

Jestem tak wdzięczny, że objaśniłem tę prawdę.

Jeśli prosisz o coś wszechświat, bądź szczęśliwy, że otrzymałeś to .. z pewnością otrzymasz to jako manifestację... Twoje życzenie to dla wszechświata polecenie. Dostaniesz to. O to chodzi, żebyś pragnął tego, o czym myślisz i co chcesz przyciągnąć do swojego życia. Uczucie pragnienia jest najsilniejszym uczuciem, które można zdecydowanie używać w celu osiągnięcia celu.

Osobiście widziałem wiele ciekawych manifestacji, kiedy praktykowałem prawo przyciągania i sekret.

Po pierwsze, w naturze ogólnie rzecz biorąc magnetyczność i polaryzacja są jednym z najczystszych przykładów prawa przyciągania i sekretu. Te same bieguny magnesów walczą, aby od siebie uciec, a przeciwne bieguny desperacko próbują się połączyć. To samo dotyczy energii elektrycznej, podobnie jak elektrony odpierają się nawzajem, przyciągając różne cząstki.

Jeśli więc nasze myśli emitują fale elektromagnetyczne przez cały dzień i inni ludzie bądź aniołowie mogą w rzeczywistości wykryć i odpowiadać na nie, znacznie bardziej naturalnym "założeniem jest to, że inni z podobnymi" myślami i podobnymi falami elektromagnetycznymi będą odpychani, a nie pociągnieni do nas .

Wdzięczność ma kluczowe znaczenie w prawie przyciągania. Wszechświat rzadko dostarcza wszystkiego, czego pragniesz od razu, ale raczej daje kawałki układanki, aby zrealizować i zebrać to wszystko razem.

Dla każdego elementu musisz zaufać, że jest dostarczany z myślą o Twoim najlepszym interesie, i bądź wdzięczny za to. Wdzięczność za to, co otrzymałeś już wcześniej, zanim twoje pragnienia są dostarczane, jest głównym składnikiem tego przepisu na sukces.

Komentarze